0 ks
Spolu: 0,00 €

Perfektná Blond - Ako ju dosiahnúť bez poškodenia vlasov ?

Dosiahnút blond a nezničiť vlasy? Ako na to?
Každá, ktorá chce mať blond farbu v rôznych odtieňoch prirodzenej, studenej, alebo teplej blond počíta stým, že može mať zničené vlasy.
Zničenie, alebo poškodenie vlasov može byť vo forme straty lesku, lámavosti vlasov a rozštiepených končekov.
Tomu všetkému sa dá predísť a to pomocou výrobkov Sens.Us s liftingovým krémom špeciálnym prípravkom s 3% aktivačným prípravkom /peroxidom/.
Deco Alternative Hi Performance Cream Bleach 100ml je vyrobený Hi-Tech technológiou - vysoko kvalitný výrobok, je to mix olejov s bambuckým maslom. Pomer miešania 1:2 s 3% s CreamActivator.
Týmto zosvetľujúcim procesom sa nepoškoduje obal, ale ani jadro vlasu. Vlasy sú zároveň vyživované a je im dodaná maximálna starostlivosť.
Čas poôsobenia závisí od typu vlasu / 30-60min./
Následne sa vlasy opláchnu a umyjú s PRE-COLOR SHAMPOO pure gommage 500ml. Jemne hĺbkovo čistiaci šampón odstraňujúci zbytky od kozmetických prípravkov na vlasoch - stylingov, ako i zvyšky starého pigmentu pri použití SOS Hair Color Remover a pripraví vlasy k ďalšiemu novému farbeniu. Šampón nalejeme do misky a štetcom nanášame po celej dĺžke vlasov. Nechá sa pôsobiť 5 minút a potom sa dôkladne zmyje.
Blogy: