Suché vlasy? Ako si s tým poradiť?

Mám suché a zničené vlasy. To je dosť častá otázka. Zničené vlasy môžu byť len na povrchu, alebo aj vo vnútri vlasu. Ak sa vlasové vlákno naruší vo vnútri, tak určite môžeme povedať ,,SOS" a nastáva totálna záchrana vlasov. NA POVRCHU zničené vlasy môžeme ošetriť jednoduchým spôsobom a to olejčekom do končekov vlasov /to je ten lepší prípad/, alebo do celej dĺžky.

Sens.Us - Fluid Fine, Fluid Medium a Fluid Thick – 100 ml Fluid na jemné, normálne, pevné-husté vlasy. Viacúčelový olejček obsahujúci keratín, nechtík, olej z hroznových jadierok. Olejček sa dá použiť na 3 spôsoby:

Pred šampónom - votrite 3 kvapky do dlaní a rozotrite po vlasoch, nechajte pôsobiť 10 minút, potom si vlasy umyte. Po šampónom – umytých vlasoch, ktoré vytrieme uterákom, v dlaniach rozotrieme 2 kvapky olejčeka, nanesieme na vlasy, potom ich vysušíme a upravíme obvyklým spôsobom. Pri záverečnej úprave vlasov rozotrieme 1-2 kvapky do suchých vlasov.

VO VNÚTRI zničené vlasy. Tu už nastupujú prípravky na totálnu regeneráciu a záchranu vlasov. Často sa to stáva po sťahovaní farby, melírovaní, trvalej a ďaľších neodborných /domácich/ úkonov.

Sens.Us - Keratin Reconstructor 12 x 10 ml /Keratínové ampulky/ je Intenzívny výživný tonik na zničené, stresované vlasy. Obsahuje keratín, pšeničné proteíny, Poliquaternium-82. Vlasy vyživuje, uzatvára kutikulu, vyhladzuje štruktúru vlasu. Zanecháva ich hebké, plné žiary, ľahko tvarovatelné. Pred použitím ampulku potraste. Použitie : Vlasy umyte šampónom, opláchnite, vytrite uterákom, obsah ampulky naneste po celej dĺžke až po končeky, prečešte, nechajte pôsobiť 5 minút. Potom ich navlhčite vlažnou vodou a opäť prečešte. Po niekoľkých sekundách vlasy dôkladne umyte.

Ďalším vhodným prípravkom je Sens.Us Restructurant Keratin Spray 150 ml - Keratínový sprej 150ml. Výrobok obsahuje keratín v dusíku, argánový olej, cyperus. Dodáva vlasom silu, tón,objem, bez ich zaťaženia Eliminuje krepovitý vzhľad. Použitie : Nasprejujte na mokré vlasy, pred sušením, upravujte obvyklým spôsobom.

Súvisiace články

Aminokyseliny menia našu pohodu aj vlasy.

Zobraziť viac

Sens.Us MIXABLEPLUS+ / Revolúcia v ošetrovaní vlasov

Zobraziť viac

Perfektná Blond - Ako ju dosiahnúť bez poškodenia vlasov?

Zobraziť viac
Nakúp ešte za 80,00 € a dopravu máš ZADARMO.